UKRÁNUL beszélő Üzemi munkaügyi adminisztrátor

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk kerámiaüzemébe munkatársat keresünk az fenti munkakörbe, azonnali belépéssel:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • aktívan részt vesz az üzemi műszakbeosztások elkészítésében és igény szerinti módosításában
  • ismeri és alkalmazza a munkaidőkeret szabályait
  • gyűjti a dolgozók jelenléti és távolléti adatait, dokumentumait, folyamatosan kommunikál az üzemi vezetőkkel, dolgozókkal és a Munkaügyi csoporttal
  • heti, havi statisztikákat, elemzéseket készít az üzem és a vállalat vezetése számára az üzemi jelen- és távollétek adataiból
  • új dolgozók be- illetve kilépésekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • dolgozók munkába járásának igény szerinti szervezése, tervezése
  • naprakészen tartja a dolgozók munkaidő nyilvántartását, rendszerbe rögzíti az adatokat
  • szervezi a dolgozók előírt alkalmassági vizsgálatait, rögzíti a rendszerbe
  • szervezi az arra kötelezett munkakörökben dolgozók részére a törvény által előírt képzéseken való részvételt
  • a dolgozók éves/havi oktatási tervének készítésében, szervezésében aktívan részt vesz
  • egyéb segéd-eszközök (pl.: irodaszer) rendelése, nyomon követése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú gazdasági végzettség
  • bér-, tb-, munkaügyi ügyintézői végzettség előny
  • Ms Office alkalmazások gyakorlott felhasználói szintű ismerete, kezelése
  • határozott, nem befolyásolható személyiség
  • kiváló kommunikációs készség
  • kiváló szervezőkészség
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó érdekérvényesítő-készség
  • magabiztos ukrán nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

    • Egy, a világpiacon vezető szerepet betöltő nagyvállalat biztonságos háttere
    • Piacképes juttatás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 2038, SÓSKÚT KEROX utca 1. – Sóskúti Ipari Park
  • (Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fizetési igényével kiegészített fényképes szakmai önéletrajzát küldje el számunkra.
  • email cím: allas@kerox.net
  • Tárgyba kérjük beírni: üzemi munkaügyi koordinátor