Szerszámüzemi Minőségellenőr

A képen szöveg látható
Automatikusan generált leírás

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk szerszámüzemi csapatába keresünk munkatársat.

Csatlakozz hozzánk

Minőségellenőr

pozícióba

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Minőségellenőrzési feladatok végrehajtása (gyártásközi, végátvételi ellenőrzések)
  • Manuális mérőeszközök és ellenőrző idomszerek használta (tolómérő, mikrométer, dugós idomszerek stb.)
  • 3D-s koordináta mérőgép és Mérőmikroszkóp használata
  • A nem megfelelő termék megállapítása, kezelése, minőségi jelentés készítése
  • Együttműködés az Üzemvezetéssel
  • Minőségellenőrzéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Téged várunk, amennyiben:

  • Középfokú végzettség.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (preferáltan MS Outlook, Excel ).
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat.
  • Műszaki rajzdokumentáció értelmezésének ismerete.
  • Jó kommunikációs készség.

Az álláshoz betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minőségellenőri területen vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • 3D mérőgépen történő mérés.

Miért éri meg csatlakoznod hozzánk?

  • Stabil céges háttér, hosszútávú munkalehetőség.
  • Változatos munkavégzés, pörgős mindennapok.
  • Egy vidám, elkötelezett csapat tagja lehetsz.
  • Teljes munkaidő, határozatlan időtartamú munkaviszony.
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör.

Munkavégzés helye:

  • 2038 Sóskút, Kerox utca 1.

Fizetési igényeddel kiegészített, fényképes szakmai önéletrajzodat várjuk az allas@kerox.net címen.

Korábbi bejegyzések

Személyi asszisztens

Budapest, Medve utcai irodaházunkba keresünk munkatársat vállalatcsoportunk tulajdonosainak,  napi munkájuk támogatására a fenti pozícióba. Feladatok: Elvárások a jelölttel szemben: Amit kínálunk: Egyéb információ: Jelentkezés módja:

Részletek »

Szerszámkészítő

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk szerszámüzemi csapatába keresünk munkatársat. Csatlakozz

Részletek »

Üzenj nekünk!