Szerszámkészítő

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk szerszámüzemi csapatába keresünk munkatársat.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Műanyag fröccsszerszámok és présszerszámok alkatrészeinek rajz szerinti elkészítése.
  • A termeléshez igazodó szerszámkonstrukció megfelelő minőségben való rendelkezésre állásának biztosítása.

Téged várunk, amennyiben:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (szerszámkészítő).
  • Műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek.
  • Igényesség.
  • Precizitás, pontosság.
  • Önállóság.
  • Megbízható, lelkiismeretes munkavégzés.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Miért éri meg csatlakoznod hozzánk?

  • Egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere.
  • Egyműszakos munkarend DÉLELŐTT (hétfőtől péntekig 6:00-14:20).
  • Versenyképes juttatás.

Munkavégzés helye:

  • 2038, SÓSKÚT KEROX utca 1. – Sóskúti Ipari Park

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Jelentkezni önéletrajz megküldésével az alábbi email címen lehetséges: allas@kerox.net

A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse kollégánkat a 06 80 630 152-es ingyenes telefonszámon szívesen válaszol minden kérdésre.

Korábbi bejegyzések

Személyi asszisztens

Budapest, Medve utcai irodaházunkba keresünk munkatársat vállalatcsoportunk tulajdonosainak,  napi munkájuk támogatására a fenti pozícióba. Feladatok: Elvárások a jelölttel szemben: Amit kínálunk: Egyéb információ: Jelentkezés módja:

Részletek »

Szerszámüzemi Minőségellenőr

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk szerszámüzemi csapatába keresünk munkatársat. Csatlakozz

Részletek »

Üzenj nekünk!