Személyi asszisztens

Budapest, Medve utcai irodaházunkba keresünk munkatársat vállalatcsoportunk tulajdonosainak,  napi munkájuk támogatására a fenti pozícióba.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a cégcsoport egyes vállalataival és szolgáltató partnereivel
  • Postai és futárküldemények kezelése (beleértve a privát küldeményeket is), ebbe beletartozik a vállalatcsoport kézbesítőjének a napi szintű koordinálása is
  • Elektronikus posta kezelése
  • A titkárság beszerzéseinek bonyolítása
  • Vendégfogadás, vendégek kiszolgálása (szükség esetén ételrendelés)
  • Utazásszervezés (repülőjegy, szállás, biztosítás, transzfer, okmányok stb.)
  • A tulajdonosi irodák napi és eseti karbantartási feladatainak koordinálása (növények, szellőztetés, rend, tisztaság stb.)
  • A tulajdonosok gépjárműveivel és egyéb járműveivel kapcsolatos ügyintézés (biztosítások, súlyadó stb.)
  • A tulajdonosok privát ingatlanjaival kapcsolatos ügyek intézése (számlák, biztosítások, karbantartások stb.)
  • Szükség szerint egyéb adminisztrációs feladatok ellátása:
  • különféle külső és belső kapcsolattartást szolgáló iratok, levelek, egyéb dokumentumok készítése, szerkesztése, sokszorosítása, kiküldése;
  • levelek, egyéb belső szervezeti iratok előkészítése (pl. beszámolók, jegyzőkönyvek, előterjesztések, megállapodások, jelentések stb.) megszerkesztése;
  • aláíró dossziék kezelése;
  • adatok, információk gyűjtése, rögzítése, válogatása, osztályozása, nyilvántartása stb.

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Preferáltan felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Erős MS Office tudás és gyakorlat
  • Min. 5 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiemelkedően jó kommunikációs készség, diszkréció
  • Előnyt jelent, ha a jelölt jól beszél németül

Amit kínálunk:

  • Bizalmi pozíció
  • Tapasztalatszerzési lehetőség egy dinamikusan fejlődő, stabil hátterű magyar cégcsoportnál
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • Év végi jutalom, hűségprémium, egyéb ösztönző juttatások
  • Egészségbiztosítás
  • Cafeteria juttatás

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, Medve utca 25-29.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz és motivációs levél elküldésével, a bérigény megjelölésével várjuk.

Korábbi bejegyzések

Szerszámüzemi Minőségellenőr

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk szerszámüzemi csapatába keresünk munkatársat. Csatlakozz

Részletek »

Szerszámkészítő

Részletek »

Üzenj nekünk!