Rendszergazda - Rendszer üzemeltető

Budapesti központunkba munkatársat keresünk a fenti munkakörbe:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Hardver komponensek szerelése
  • MS Windows 2008-2012 szerverek, tartományok kialakítása és üzemeltetése
  • AD, DNS, DHCP, RDS üzemeltetése
  • Hyper-V virtualizációs megoldások és platformok napi szintű használata
  • Vállalati aktív hálózati eszközök konfigurálása, üzemeltetése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú szakmai, szakirányú végzettség
  • Szakmai angol anyagok olvasása, megértése
  • Magas fokú empátia és stressztűrő képesség, udvariasság, kulturált megjelenés
  • Nyitottság és proaktív tanulási készség az új technológiák elsajátítása iránt
  • „B” kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Adatbázis kezelő (MS SQL, MySQL) rendszerek ismerete
  • Mikrotik tanfolyam(ok)
  • Programozási ismeretek és gondolkodásmód
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Kezdő OKJ-s rendszergazdai szaktudás nem elegendő

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Cím: Budapest, Medve u 25-29., H-1027

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fizetési igényével kiegészített fényképes szakmai önéletrajzát küldje el számunkra.

email: katalinelo@kerox.net