Raktáros

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk logisztikai raktárába munkatársat keresünk a fenti munkakörbe

Feladatok:

  • A raktár és az anyagi folyamatok (áruellátás és árukiadás) működésében való aktív részvétel:
  • Bejövő áru átvétele, mennyiségi ellenőrzése, raktározás és termelés kiszolgálás
  • Megadott lista alapján áru összekészítése, csomagolása
  • Polcok, készlethelyek töltése
  • Félkész, illetve késztermékek raktározása, továbbá szállításra történő előkészítése
  • Dokumentációk naprakészen tartása
  • Készlet ellenőrzések lebonyolítása
  • Leltárfolyamatban való aktív részvétel
  • Raktári működéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Raktárrend fenntartása, raktárfegyelem, valamint munka- és tűzvédelmi szabályok betartása
  • Raktárvezető utasításának megfelelő folyamatos visszajelzés egyeztetés

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 3313 és 3324-es targoncavezetői engedély, magasemelésű és homlokvillás targonca vezetésében gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office – Word, Excel, Outlook)
  • Jó számoláskészség
  • Pontos, rendszerető, odafigyelő munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Korábbi hasonló területen szerzett raktári tapasztalat

Munkarend:

  • Egy műszakos délelőttös munkarend csúsztatott váltásban:
  • egyik héten: 6:00-14:30
  • másik héten: 7:00-15:30

*napi 8 óra hétfőtől-péntekig

Amit kínálunk:

  • Egy, a világpiacon vezető szerepet betöltő nagyvállalat biztonságos háttere
  • Piacképes juttatás
  • Jelenléti jutalom (átlagosan 31.500-35.200 Ft /hó túlóra nélküli alapösszeg)
  • Munkába járás támogatása, (100% bérlettámogatás és/vagy céges buszjáratok)
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • Cafeteria
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás

Munkavégzés helye:

Sóskúti Ipari Park, Pest megye déli vonzáskörzete.

2038, Sóskút, Kerox utca 1.

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A járatok a gyárkapuban állnak meg.)

Emailben: jelentkezni fizetési igénnyel kiegészített fényképes szakmai önéletrajz beküldésével az allas@kerox.net email címen lehetséges. Tárgyban kérjük megjelölni: „Raktáros”.

Telefonos érdeklődés/jelentkezés:

A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse kollégánkat a

06 80 630 152 (ingyenesen hívható) telefonszámon, szívesen válaszol minden kérdésre.

Korábbi bejegyzések

Üzenj nekünk!