Műszakvezető

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért.

Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk présüzemébe, présgépek üzemeltetésére, megelőző karbantartására keresünk munkatársat.

Feladatról:

Termelési terv alapján az adott műszakban dolgozó operátorok, gépbeállítók, anyagmozgatók, porkeverők munkájának operatív szervezése

Operátorok munkavégzésének koordinálása, szükség esetén erőforrás átcsoportosítása a területen belül

Minőségellenőrökkel történő kooperáció, minőségellenőrzési műveletek betartásának ellenőrzése

Gépbeállítók operatív irányítása, gépátállások/gépbeállítások lebonyolításának biztosítása

Dokumentáció: Műszaknapló, termelés lejelentés, heti/havi lejelentések, szabadságengedélyek

Kapcsolattartás az üzemi adminisztrációval (szabadságok, hiányzások)

Folyamatos kapcsolattartás a társüzemek vezetőivel: karbantartás, szerszámüzem, kerámiaüzem

Felmerült napi problémák továbbítása a sorvezető és az üzemvezető felé

Új termék, szerszám bevezetése esetén a projectek támogatása

Alapanyagok és segédanyagok raktárkészletének figyelése a termeléssel összefüggésben

Présszerszámok ellenőrzése, selejt alkatrészek kezelése

Leltározásban való aktív részvétel

5S betartása és betartatása a területen

Egyéni munkavédelmi eszközök használatának megkövetelése és ellenőrzése

Új belépők tűz- és munkavédelmi alapoktatása (ad-hoch)

A munkakör betöltéséhez szükséges:

legalább középfokú műszaki végzettség

műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek

termelésben szerzett, legalább 2 éves szakmai tapasztalat

határozott, magabiztos, nem befolyásolható személyiség

többműszakos munkarend vállalása

felhasználói szintű számítógép kezelői (MsOffice – preferáltan MS Excel) tudás

igényesség

precizitás, pontosság, flexibilitás és önállóság

megbízható, igényes és lelkiismeretes munkavégzés

Amit kínálunk:

Egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere

Versenyképes juttatás
Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok)

Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft

Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya)

Hosszútávú, stabil bejelentett állás

Munkaidő:

Többműszakos munkarend hétfőtől péntekig, 4 havi munkaidőkeretben

Jelenleg 3 műszakban: délelőtt: 06:00 -14:00, délután: 14:00 – 22:00, éjszaka 22:00- 06:00 heti váltásban

Napi 8 órás teljes munkaidőben

Munkavégzés helye:

Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park
(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Jelentkezni önéletrajz beküldésével az allas@kerox.net email címen lehetséges.

A tárgyban kérjük megjelölni: “műszakvezető”

Telefonos érdeklődés/jelentkezés:

A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse Temesvári Tamás kollégánkat a 06 80 630 152-es ingyenes telefonszámon, szívesen válaszol minden kérdésre.

Korábbi bejegyzések

Minőségirányítási rendszermérnök

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. FŐBB FELADATOK, MUNKÁK: ISO 9001, ISO 13485 és ISO

Részletek »

Dental értékesítő

A Kerox Kft. ipari és fogászati kerámia gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünkre értékesítés területen több éves szakmai

Részletek »

Huzalos szikraforgácsoló

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért. Feladatok, munkák: –

Részletek »

Üzenj nekünk!