Műanyag fröccsöntő technológus mérnök

Műanyagüzemünkbe keresünk munkatársat a fenti munkakörbe

Feladatok, munkák:

  • Projektekben való aktív részvétel, döntés előkészítése
  • Új termékek bevezetése, szerszámpróbák elvégzése, nyomon követése, adminisztráció elvégzése, karbantartása
  • Gyártással kapcsolatos utasítások létrehozása, karbantartása
  • Beszerzéseshez szükséges műszaki specifikációk meghatározása, a beszerzési folyamat előkészítése, szükséges ajánlatok bekérése
  • Gyártócella kialakításának megtervezése, beszerzési folyamat előkészítése, támogatása
  • Folyamatfejlesztésben és hatékonyságnövelésben való aktív részvétel
  • Minőségi problémák gyökérokelemzésében való aktív részvétel, társterületekkel együttműködve javaslattétel a megoldásra, hiba csökkentésére
  • Termeléshez szükséges adatok rögzítése és karbantartása vállalatirányítási rendszerben

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség műanyagipari szakirány
  • Legalább 3-5 év tapasztalat műanyag fröccsöntés területen
  • Műanyag fröccsöntési technológiák, műszaki műanyagok, műanyag fröccsszerszámok alapos ismerete
  • Engel fröccsöntő gépek ismerete előny
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Egy stabil termelő nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • Cafeteria juttatás
  • Egészségbiztosítás

Munkavégzés helye:

Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park
2038, Sóskút Kerox utca 1. Sóskúti Ipari Park
(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Emailben: Jelentkezni önéletrajz megküldésével az alábbi email címen lehetséges: allas@kerox.net

Korábbi bejegyzések

Üzenj nekünk!