Minőségirányítási rendszermérnök

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • ISO 9001, ISO 13485 és ISO 14001 Minőségirányítási Rendszerek működtetése, fejlesztése, a folyamatok kapcsolatainak felügyelete, értékelése, illetve azok összehangolása a Minőségirányítási kézikönyv, illetve a minőségirányítási eljárások szerint;
  • A Minőségirányítási Rendszerek fejlesztéseinek támogatása a mindenkori minőségcéloknak megfelelően;
  • A minőségirányítási rendszerhez tartozó szabályozók (kézikönyv, eljárások, utasítások, nyomtatványok) tervezése, készítése/készíttetésé, bevezetése és dokumentációs nyilvántartása;
  • A minőségirányítási rendszer szabályozóinak felülvizsgálata, hatékonyságuk értékelése és a szükséges döntés-előkészítő intézkedések készítése;
  • Belső rendszerauditok, termék- és gyártási folyamatauditok tervezése, irányítása és értékelése;
  • Rendszeres visszacsatolás a vezetőséghez és a társterületekhez a felülvizsgálatok és ellenőrzések eredményeiről;
  • A jogszabályi és vevői követelmények tudatosítása a szervezeten belül;
  • A minőségirányítási rendszerek, valamint a CE jelzés – köteles megfelelőségi eljárás tanúsíttatása.
  • Beszállítói auditok támogatása.
  • Részvétel vevői auditokon
  • Orvostechnikai eszköz technikai dokumentáció kezelője

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Az ISO 9001, ISO 13485 és ISO 14001 szabványok szerinti belső auditori képzettség;
  • ISO 900X szabványok szerinti minőségirányítási rendszerek kiépítésében és működtetésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat;
  • Összeszerelés, ill. tömeggyártási területen alkalmazott minőségirányítási rendszer működtetésében szerzett tapasztalat;
  • Szakmai ismeretek: ISO 9001, ISO 13485 és ISO 14001 szabvány ismeret; 8D; 5WHY; LEAN és 5S ismeretek;
  • Angol nyelvtudás, szóban és írásban;
  • Német nyelvtudás előny
  • Kiváló elemző, rendszerező, kommunikáló, valamint jó szervezői készség.
  • Proaktív személyiség
  • Gyakorlott számítógép kezelői tudás;
  • Core Tools ismeretek
  • VDA 6.3 folyamat auditor előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Egy, a világpiacon vezető szerepet betöltő nagyvállalat biztonságos háttere,
    • Piacképes juttatás

2038, SÓSKÚT KEROX utca 1. – Sóskúti Ipari Park

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fizetési igényével kiegészített fényképes szakmai önéletrajzát küldje el számunkra. email cím: allas@kerox.net

Korábbi bejegyzések

Dental értékesítő

A Kerox Kft. ipari és fogászati kerámia gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünkre értékesítés területen több éves szakmai

Részletek »

Műszakvezető

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért. Sóskúti Ipari

Részletek »

Huzalos szikraforgácsoló

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért. Feladatok, munkák: –

Részletek »

Üzenj nekünk!