LOGISZTIKUS – (beszerzési munkatárs)

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk logisztikai csapatába keresünk munkatársat.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Készletgazdálkodás.
  • Raktárkészlet optimalizálás – szükség esetén készletellenőrzés kezdeményezése.
  • Beszerzési folyamat teljeskörű ügyintézése (megrendeléstől az árubeérkezésig).
  • Szállítókkal való folyamatos kapcsolattartás.
  • Üzemekkel és raktárral való folyamatos kapcsolattartás, igényfelmérés és teljesítés. lebonyolítása a munkaköréhez tartozó termékek tekintetében.
  • Feljegyzések, kimutatások készítése, beszerzési és logisztikai vezetővel való együttműködés.
  • Tárgyalások, szerződések előkészítése.
  • Aktív részvétel időszakos és éves leltárok előkészületeiben és lebonyolításában.

Téged várunk, amennyiben:

  • Felsőfokú vagy releváns középfokú végzettség.
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás – szóban és írásban egyaránt.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (preferáltan MS Outlook, Excel – alapfüggvények használata).
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.

Az álláshoz betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat/gyakorlat.
  • Műszaki érdeklődés.

Miért éri meg csatlakoznod hozzánk?

  • Stabil céges háttér, hosszútávú munkalehetőség.
  • Változatos munkavégzés, pörgős mindennapok.
  • Egy vidám, elkötelezett csapat tagja lehetsz.
  • Teljes munkaidő, határozatlan időtartamú munkaviszony.
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör.

Munkavégzés helye:

  • 2038 Sóskút, Kerox utca

Fizetési igényeddel kiegészített fényképes szakmai önéletrajzodat várjuk egy rövid motivációs levél kíséretében.

Korábbi bejegyzések

Képzési munkatárs

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk HR csapatába keresünk munkatársat. Az

Részletek »

Műszakvezető

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért. Sóskúti Ipari

Részletek »

Huzalos szikraforgácsoló

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért. Feladatok, munkák: –

Részletek »

Termelési kontroller

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünkre termelési kontrolling területen több éves

Részletek »

Üzenj nekünk!