logisztika - Raktáros

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk logisztikai raktárába munkatársakat keresünk a fenti munkakörbe:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A raktár és az anyagi folyamatok (árubeérkeztetés, raktározás, termelés ellátás, kiszállítás) működésében való aktív részvétel
  • Félkész és késztermékek raktározása, szállításra történő előkészítése
  • Dokumentációk naprakészen tartása
  • Készlet ellenőrzések lebonyolítása
  • Leltárfolyamatban való aktív részvétel
  • Raktári működéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Raktárrend fenntartása, raktárfegyelem, munka- és tűzvédelmi szabályok betartása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Min. középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office – Word, Excel, Outlook)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Egy, a világpiacon vezető szerepet betöltő nagyvállalat biztonságos háttere
  • Piacképes juttatás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 2038, SÓSKÚT KEROX utca 1. – Sóskúti Ipari Park
  • (Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fizetési igényével kiegészített fényképes szakmai önéletrajzát küldje el számunkra
  • email cím: allas@kerox.net
  • Tárgyban kérjük megjelölni: "raktáros"