Képzési munkatárs

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk HR csapatába keresünk munkatársat.

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Aktív közreműködés a vállalat szervezetfejlesztési koncepciójának megvalósításában.
  • Részvétel a vállalat képzés-fejlesztési és tudásmenedzsment koncepciójának kidolgozásában és megvalósításában.
  • A betanulás-beillesztési folyamat fejlesztése és nyomon követése.
  • Az éves képzés-fejlesztési terv összeállításának koordinálása, közreműködés annak megvalósításában és nyomon követésében.
  • Képzés-fejlesztési folyamatok rendszeres felülvizsgálata.
  • Fejlesztési folyamatok, programok kidolgozása, működtetetése; utánpótlástervezésben való részvétel.
  • Továbbképzések, valamint belső- és külső képzések, e-learning képzések tervezése, szervezése, továbbá a jogszabályok alapján kötelező és egyéb képzések átvilágítása, összehangolása.
  • Részvétel a külső fejlesztésekhez, oktatáshoz kapcsolódó szolgáltatók kiválasztásban.
  • Kapcsolattartás partnercégekkel.
  • Kapcsolattartás a munkaerőkölcsönzőkkel.
  • Kölcsönzött munkavállalók teljes körű adminisztrációja, társterületekkel történő folyamatos kapcsolattartás.
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.
  • HR csapat tagjaként egyéb projektekben való részvétel.

Téged várunk, amennyiben:

  • felsőfokú szakirányú végzettséged van (preferáltan gyógypedagógus és/vagy andragógia vagy HR szakirány).
  • rendezvények szervezésében és koordinálásban tapasztalatot szereztél.
  • új rendszerek kiépítésében és bevezetésében van gyakorlatod,
  • az MsOffice a barátod (főként az Excel!) és magabiztosan használod.
  • haladni tudsz a változással, és rugalmas, terhelhető maradsz az új helyzetekben is,
  • közvetlen és segítőkész attitűdöt hozol magaddal
  • szívesen dolgozol csapatban, de egyedül is megállod a helyed.

Előnyként értékeljük:

  • Képzés-fejlesztés területen szerzett legalább 5 éves tapasztalatodat.
  • Munkajogi ismereteidet.
  • E-learning rendszerek használatában való jártasságodat.
  • Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos tapasztalataidat.
  • Angol és/vagy orosz nyelvtudásod.

Miért éri meg csatlakoznod hozzánk?

  • Stabil céges háttér, hosszútávú munkalehetőség.
  • Változatos munkavégzés, pörgős mindennapok.
  • Egy vidám, elkötelezett csapat tagja lehetsz.
  • Teljes munkaidő, határozatlan időtartamú munkaviszony.
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör.
  • Fejlődési lehetőség, képzéseken való részvétel rendszeres biztosítása.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat.

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol és/vagy orosz nyelvtudás előnyt jelent.

Munkavégzés helye:

  • 2038 Sóskút, Kerox utca

Fizetési igényeddel kiegészített fényképes szakmai önéletrajzodat várjuk egy rövid motivációs levél kíséretében az allas@ kerox.net címen.

Korábbi bejegyzések

LOGISZTIKUS – (beszerzési munkatárs)

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk logisztikai csapatába keresünk munkatársat. Csatlakozz

Részletek »

Műszakvezető

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért. Sóskúti Ipari

Részletek »

Huzalos szikraforgácsoló

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért. Feladatok, munkák: –

Részletek »

Termelési kontroller

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünkre termelési kontrolling területen több éves

Részletek »

Üzenj nekünk!