Hazai tulajdonú cégcsoportunk pénzügyi szolgáltató cégéhez keresünk budapesti munkavégzésre munkatársat az alábbi munkakörbe: RENDSZERGAZDA

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Microsoft alapú rendszerek üzemeltetése (Windows 10, Windows 2016, Hyper-V, AD, DNS, DHCP, RDS)
  • Hálózati infrastruktúra üzemeltetése (L1-L3, IPv4)
  • Az üzemeltetett rendszerekkel kapcsolatosan érkező kérések, igények kezelése, felhasználók támogatása
  • Információbiztonsági irányítás rendszer (ISMS) kialakításában és működtetésében részvétel
  • Az IT és információbiztonsági nyilvántartások, dokumentációk frissítése, naprakészen tartása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ SZAKMAI ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség (informatikai, műszaki)
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Windows kliens és szerver üzemeltetési tapasztalatok (Hyper-V, AD, DNS, DHCP)
  • Hálózati szabványok, informatikai hálózatok ismerete (LAN, WLAN, VPN, FW, DNS, NAT, DHCP, TCP/IP stb.)

ELVÁRT KOMPETENCIÁK:

  • Dokumentációs készség
  • Magas fokú empátia és stressztűrő képesség, udvariasság, kulturált megjelenés
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Nyitottság és proaktív tanulási készség az új technológiák elsajátítása iránt

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • MNB információbiztonsági ajánlások ismerete
  • IT biztonsági megoldások széleskörű ismerete
  • IT vagy IT biztonsági szakmai és gyártói vizsgák
  • Informatikabiztonsági területen szerzett releváns tapasztalat
  • Microsoft felhőtechnológiák ismerete (O365)
  • „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda, IT biztonsági üzemeltető
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Alapfok

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fizetési igényével kiegészített fényképes szakmai önéletrajzát küldje el számunkra.

email: allas.@kerox.net

Korábbi bejegyzések

Minőségirányítási rendszermérnök

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. FŐBB FELADATOK, MUNKÁK: ISO 9001, ISO 13485 és ISO

Részletek »

Dental értékesítő

A Kerox Kft. ipari és fogászati kerámia gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünkre értékesítés területen több éves szakmai

Részletek »

Műszakvezető

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért. Sóskúti Ipari

Részletek »

Huzalos szikraforgácsoló

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért. Feladatok, munkák: –

Részletek »

Üzenj nekünk!