gyártásközi minőségellenőr (több üzemegységbe)

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk minőségirányítási területére keresünk munkatársat a fenti munkakörbe:

Gyártásközi minőségellenőr

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Alapanyag, félkész-és késztermék mintavételezése, a minőséget érintő mérési vizsgálatok elvégzése a gyártás közben
  • Gyártást kísérő vizsgálatok végrehajtása, próbagyártás indításakor első-mintavételi ellenőrzések elvégzése
  • Adatfeltöltések a megfelelő online felületre
  • Műszakvezetőknek, üzemvezetésnek történő folyamatos visszajelzés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Gépészeti szakrajz olvasás ismerete előny,
  • Mérőeszközök használatának ismerete (tolómérő, talpas mérőóra)
  • Számolás képesség
  • Éleslátás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Modern, tiszta, rendezett környezet
  • 100% bérlettérítés, céges buszjáratok
  • Biztos jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Sóskúti Ipari Park, Pest megye déli vonzáskörzete
  • 2038, Sóskút, Kerox utca 1.
  • (Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Emailben: Jelentkezni szakmai önéletrajz megküldésével az alábbi email címen lehetséges: allas@kerox.net

Tárgyban kérjük megjelölni: „Gyártásközi minőségellenőr”

Telefonon érdeklődhet: 06 80 630 152 (ingyenesen hívható) vagy 06 30 193 63 42 - Temesvári Tamás