Gyártásközi minőségellenőr (több üzemegységbe)

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk minőségirányítási területére keresünk munkatársat.

Feladatok, munkák:

  • Alapanyag, félkész-és késztermék mintavételezése, a minőséget érintő mérési vizsgálatok elvégzése a gyártás közben
  • Gyártást kísérő vizsgálatok végrehajtása, próbagyártás indításakor első-mintavételi ellenőrzések elvégzése
  • Adatfeltöltések a megfelelő online felületre
  • Műszakvezetőknek, üzemvezetésnek történő folyamatos visszajelzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Gépészeti szakrajz olvasás ismerete előny
  • Mérőeszközök használatának ismerete (tolómérő, talpas mérőóra)
  • Számolás képesség
  • Éleslátás

Munkarend:

  • Többműszakos munkarend hétfőtől péntekig, jelenleg 4 havi munkaidőkeretben
  • Jelenleg 3 műszakban: délelőtt: 06:00 -14:00, délután: 14:00 - 22:00, éjszaka 22:00- 06:00 heti váltásban
  • Napi 8 órás teljes munkaidőben

Amit kínálunk:

  • Jelenléti jutalom (átlagosan 31.500-35.200 Ft /hó túlóra nélküli alapösszeg)
  • Teljesítmény jutalom
  • Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok)
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya)
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás

A betanulást és a napi munkát műszakvezetők és gyártásközi ellenőrök segítik minden műszakban

Munkavégzés helye:

Sóskúti Ipari Park, Pest megye déli vonzáskörzete.

2038, Sóskút, Kerox utca 1.

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Emailben: Jelentkezni szakmai önéletrajz megküldésével az alábbi email címen lehetséges: allas@kerox.net Tárgyban kérjük megjelölni: „Gyártásközi minőségellenőr”.

Telefonon érdeklődhet: 06 80 630 152 (ingyenesen hívható) vagy 06 30 193 63 42