GÉPBEÁLLÍTÓ MŰSZERÉSZ

Kartus összeszerelő terület műszaki csapatába keresünk munkatársat a fenti munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Automata gyártósorok üzemvitelének biztosítása (átállás, javítás, megelőző karbantartási tevékenységek)
  • Egyszerűbb gépfejlesztések támogatása (pl. pneumatikus- mechanikus módosítások mérnökségi útmutatással)
  • Napi műszaki események pontos dokumentálása
  • Proaktív hozzáállás a gépmegbízhatóság- és a termelékenység fejlesztése érdekében
  • Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Releváns műszaki végzettség (legalább középfok)
  • Analitikus gondolkodás a hatásos mechanikai beállításokhoz
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elvégzett pneumatika tanfolyam
  • FANUC robotok alapszintű kezelésének készsége
  • Automata gyártógép üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Elektropneumatikus rendszerek, vezérlések alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Munkábajárás támogatása
  • SZÉP kártya juttatás
  • Biztos jövedelem
  • Igény esetén szállást biztosítunk munkásszállón történő elhelyezéssel
  • Többműszakos munkarend

Munkavégzés helye:

Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park
2038 Sóskút, Kerox utca 1.
(Budapest Etele térről a 724-es gyorsított Volán busz a gyárkapuban áll meg.)

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal az allas@kerox.net email címen lehetséges.
A tárgyba kérjük megjelölni: "gépbeállító műszerész"

További információ kérhető:

Temesvári Tamás

06 80 630 152 (ingyenesen hívható)

06 30 193 6342