Dental értékesítő

A Kerox Kft. ipari és fogászati kerámia gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünkre értékesítés területen több éves szakmai gyakorlatot szerzett munkatársat keresünk

  munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Dental (fogtechnikai) alapanyagok értékesítése.
  • Fogászati labor-látogatás (gépkocsival).
  • Cirkon-alapanyag és felhasználásának bemutatása ügyfelek részére.
  • Festékrendszerek és egyéb kapcsolódó termékek bemutatása ügyfelek részére.
  • Kiállítások, szakmai találkozók szervezésében való részvétel.
  • Ügyfélnyilvántartás, értékesítési adatok naprakész vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közvetlen értékesítési tapasztalat.
  • Önálló, cél-orientált munkavégzés.
  • Kiváló kommunikációs képesség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Szerb vagy horvát nyelvtudás előny.
  • Fogtechnikusi (egyéb műszaki) végzettség előny.
  • Dental területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívás és változatos feladatok,
  • versenyképes jövedelem,
  • cafeteria,
  • munkába járás támogatása,
  • fejlődési- és karrierlehetőség egy dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cégcsoportnál.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Sóskúti Ipari Park.

Jelentkezni fényképes önéletrajz és a bérigényt is tartalmazó motivációs levél beküldésével az allas@kerox.net email címen lehetséges.

Korábbi bejegyzések

Minőségirányítási rendszermérnök

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. FŐBB FELADATOK, MUNKÁK: ISO 9001, ISO 13485 és ISO

Részletek »

Műszakvezető

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért. Sóskúti Ipari

Részletek »

Huzalos szikraforgácsoló

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért. Feladatok, munkák: –

Részletek »

Üzenj nekünk!