Üzemeltetési menedzser

A cégcsoportunk tulajdonában lévő ingatlanok (bel- és külföldi irodaházak, lakóingatlanok, egyéb létesítmények) üzemeltetési feladatainak kézbentartásához keresünk munkatársat
munkakörbe

Feladatok:

  • Irodaházak, lakóparkok, egészségügyi épületek építészeti állagmegóvásának, felújításának, bővítésének az előkészítése, menedzselése:
    • Az adott létesítmények üzemeltetésének koordinálása, nyomon követése, ellenőrzése, a munkák átvétele;
    • Kapcsolattartás a bérlőkkel, ügyfél igények és reklamációk kezelése;
    • Időszakos és eseti szervizeltetések, javítások menedzselése;
    • Eseti-, rendkívüli műszaki hibák soron kívüli elháríttatása;
    • Az üzemeltetéshez tartozó beszerzések menedzselése;
  • A bel- és külföldi ingatlanokkal kapcsolatos új beruházások, projektek irányítása;
  • Hatósági kapcsolattartás, ügyintézés;
  • Folyamatos kapcsolattartás a kijelölt szakemberekkel, vállalkozásokkal;
  • Rendszeres kommunikáció és kapcsolattartás a tulajdonossal és a kollégákkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építész-, építő-, gépészmérnök)
  • Ingatlan üzemeltetésben szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat;
  • Jártasság nagyobb volumenű (milliárdos) beruházások lebonyolításában;
  • Projektmenedzsment ismeretek és tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás;
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés;
  • „B kategóriás” jogosítvány, vezetési hajlandóság;
  • Határozott fellépés.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil vállalati háttér;
  • Változatos munkakörnyezet és feladatok;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes javadalmazás.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Üzemeltetés; Építőipar; Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Épületgépészet
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Főként Budapest és környéke - esetenként külföldi utazások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, motivációs levelét és fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az allas@kerox.net email címre küldje.