Tudományos munkatárs

A magyar tulajdonú Kerox Kft. a világ egyik vezető csaptelep-alkatrész gyártója. Termékeinket az összes kontinens vezető csaptelep gyártói használják több, mint 20 éve. Közel 650 fős csapattal, igényes munkakörnyezetben, a minőségi gyártás mellett elkötelezett vezetőkkel, kiszámítható munkáltatóként keressük jövőbeli munkatársainkat.
Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünkre munkatársat keresünk Tudományos munkatárs munkakörbe.

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK:

  • A Dentál üzletágban új termékek kifejlesztése, a tömegtermelésre alkalmas gyártástechnológia megteremtésével.
  • A termelés folyamatos ellenőrzése és optimalizálása a minőségi feltételek biztosítása mellett (selejtcsökkentés, készletek stb.).
  • Reklamációk utánkövetése, gyökérokok feltárása.
  • Napi szintű együttműködés az egyes társüzemekkel.
  • Javító intézkedések életbe léptetése az üzemvezetővel és a minőségügyi osztállyal.
  • A termelési folyamat ellenőrzése (CE megfelelőség szerinti gyártás biztosítása).
  • Felelős a termékportfólió összes meglévő összes engedélyének meglétéért és a szükséges auditok elvégzéséért.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Min. 3 év tapasztalat gyártókörnyezetben vagy kutatóként kerámia területen
  • Műszaki egyetemi végzettség (anyagtudomány szakirány, kerámia/szilikátok specializáció)
  • Alapvető minőségirányítási ismeretek
  • Képesség önálló feladatok ellátására és csapatmunkára egyaránt
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszer- és folyamatszemlélet
  • Megoldáskereső attitűd
  • Kiváló MS Office ismeret (min. erős közepes Excel felhasználói ismeretek)
  • Agilitás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Minőségirányítási területen szerzett másoddiploma
  • Angol és német nyelv tárgyalási szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Céges buszjárat Budapestről és a környező településekről vagy a bejárás támogatása

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Sóskúti Ipari Park, Pest megye déli vonzáskörzete
  • Cím: 2038, Sóskút, Kerox utca 1.

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Fizetési igényével kiegészített fényképes szakmai önéletrajzokat várunk az allas@kerox.net email címre.