Termelési munkatárs - présüzemi operátor

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért.
Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk présüzemi gyáregységébe keresünk munkatársat.

Elsősorban olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik a lenti elvárásoknak megfelelnek. Munkavállalóinkat határozatlan idejű jogviszony keretében foglalkoztatjuk 3 hónapos próbaidővel. Pályakezdők, pályamódosítók, és GYES-ről visszatérő anyukák jelentkezését is várjuk. A feladatok könnyen elsajátíthatók, betanulást műszakvezetők és gyártásközi ellenőrök is segítik.

Feladatok:

  • Préselt, vagy fröccsöntött nyers kartus kerámiák izzításra való előkészítése, mennyiség és minőség szerinti válogatása, tokokba történő előkészítése
  • Vizuális ellenőrzés, sajtolási hibák szűrése, selejt leválogatása a meghatározott minőségi kritériumoknak megfelelően
  • Eltérések, rendellenességek jelentése a műszakvezetés felé
  • Munkalapok, kísérőcímkék dokumentálása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Alapvető matematikai műveltek magabiztos ismerete
  • Monotonitástűrés, állóképesség
  • Előny, de nem feltétel: termelésben szerzett hasonló tapasztalat

Munkaidő:

  • Többműszakos munkarend hétfőtől péntekig, 4 havi munkaidőkeretben
  • Jelenleg 3 műszakban: délelőtt: 06:00 -14:00, délután: 14:00 - 22:00, éjszaka 22:00- 06:00 heti váltásban
  • Napi 7,5 órás részmunkaidőben

Amit kínálunk:

  • Jelenléti jutalom (átlagosan 31.500-35.200 Ft /hó túlóra nélküli alapösszeg)
  • Teljesítmény jutalom
  • Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok)
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya)
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás
  • A betanulást és a napi munkát műszakvezetők és gyártásközi ellenőrök segítik minden műszakban

Próbaidő alatt 972+150,- Ft / óra**, próbaidő után havi kategória besorolás után egyéni

(**Alapórabér + teljesítményarányos kategóriapótlék)

Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park.
(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Jelentkezni önéletrajz beküldésével az allas@kerox.net email címen lehetséges.

A tárgyban kérjük megjelölni: "Termelési munkatárs – présüzemi operátor"

Telefonos érdeklődés/jelentkezés:

A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse Temesvári Tamás kollégánkat a 06 80 630 152-es ingyenes telefonszámon, szívesen válaszol minden kérdésre.