Termelési munkatárs – mosó

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámia betéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünkre kerámia megmunkáló üzemébe munkatársat keres

Termelési munkatárs – mosó munkakörben.

Elsősorban olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik a fenti elvárásoknak megfelelnek. Munkavállalóinkat határozatlan idejű jogviszony keretében foglalkoztatjuk 3 hónapos próbaidővel. Pályakezdők, pályamódosítók, és GYES-ről visszatérő anyukák jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

Kerámiák ultrahangos kádakban történő mosása, szárítása, tálcázása, átadásra történő előkészítése. Munkalapok, kísérőcímkék dokumentálása
Kerámiák mozgatása (állványon)

Amit kínálunk:

Jelenléti jutalom (átlagosan 31.500-35.200 Ft /hó túlóra nélküli alapösszeg)

Teljesítmény jutalom (üzemenként egyéni, de átlagosan 50.000 Ft/hó)

Belépési jutalom 30 000 Ft

Havi vezetői jutalom összege: bruttó 50.000 Ft-ig

Munkába járás támogatása

Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft

Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya)

Hosszútávú, stabil bejelentett állás

A munkakör betöltéséhez szükséges:

Minimum 8 általános iskolai végzettség

Büntetlen előélet

Jó számolás képesség elengedhetetlen, alapvető matematikai műveltek magabiztos ismerete

Monotonitástűrés, állóképesség

Előny, de nem feltétel: termelésben szerzett hasonló tapasztalat

Munkaidő:

Többműszakos munkarend hétfőtől péntekig, 4 havi munkaidőkeretben

Jelenleg 2 műszakban: délelőtt: 06:00 -14:00, délután: 14:00 - 22:00 heti váltásban

Napi 7,5 órás részmunkaidőben

Munkavégzés helye:

2038, SÓSKÚT KEROX utca 1. – Sóskúti Ipari Park

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Jelentkezni önéletrajz beküldésével az allas@kerox.net email címen lehetséges.

A tárgyban kérjük megjelölni: "Termelési munkatárs – mosó".

Telefonos érdeklődés/jelentkezés:

A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse Temesvári Tamás kollégánkat a 06 80 630 152-es ingyenes telefonszámon, szívesen válaszol minden kérdésre.