Termelési munkatárs - anyagmozgató

Ipari kerámiagyártással foglalkozó cégünk megmunkáló üzemébe munkatársat keresünk az alábbi munkakörökbe:

Termelési munkatárs - Anyagmozgató

Elsősorban olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik a fenti elvárásoknak megfelelnek. Munkavállalóinkat határozatlan idejű jogviszony keretében foglalkoztatjuk 3 hónapos próbaidővel. Pályakezdők, pályamódosítók jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok:

  • A termelő tevékenység folytatásához szükséges alap és segédanyagok területek közötti mozgatása a feldolgozást végző részlegek számára
  • A félkész vagy kész termékeket, valamint a „hulladék” elszállítása a kijelölt helyre
  • Üzemek közötti segédanyagok (irodaszertől a gyártási alapanyagokig) továbbítása
  • Munkalapok, kísérőcímkék dokumentálása

Munkaidő:

  • többműszakos munkarend hétfőtől péntekig, 4 havi munkaidő-keretben

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Állóképesség
  • Előny, de nem feltétel: Raktározásban, vagy anyagmozgatásban szerzett tapasztalat, targonca vizsga, ADR vizsga

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkáltató
  • havi SZÉP kártya juttatás
  • munkába járási támogatás tömegközlekedéssel és autóval történő munkába járás esetén is
  • Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye:

2038, SÓSKÚT KEROX utca 1. – Sóskúti Ipari Park

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Jelentkezni önéletrajz beküldésével az allas@kerox.net email címen lehetséges.

A tárgyban kérjük megjelölni: "Termelési munkatárs – anyagmozgató".

Telefonos érdeklődés/jelentkezés:

A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse Temesvári Tamás kollégánkat a 06 80 630 152-es ingyenes telefonszámon szívesen válaszol minden kérdésre.