Szerszámüzem – hagyományos esztergályos

Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk szerszámüzemébe keresünk munkatársat

Feladatok, munkák:

  • Alkatrészek rajz szerinti elkészítése
  • A megmunkált alkatrészek méretének ellenőrzése
  • Folyamatos közreműködés a szerszám üzem munkatársaival és vezetőivel

Amit keresünk a jelöltnél:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség vagy min. 3 év tapasztalat a fenti munkakörben
  • műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek,
  • Nagyon fontos, hogy olyan munkatársat keresünk, aki:
  • megbízható, igényes, pontos és magabiztosan képes önálló munkavégzésre.

Amit kínálunk:

  • egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere,
  • gyakorlati fejlődési lehetőség egyedi szerszámgyártás területén
  • egyműszakos munkarend állandó délelőtt (hétfőtől péntekig 6:00-14:20)
  • bérezés megegyezés szerint

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

Munkavégzés helye:

2038, SÓSKÚT KEROX utca 1. – Sóskúti Ipari Park.

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Emailben: önéletrajzát kérjük erre az email címre küldje el: allas@kerox.net

Telefonos érdeklődés/jelentkezés:

Temesvári Tamásnál

06 80 630 152 (ingyenesen hívható)

06 30 193 6342

A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse Temesvári Tamás kollégánkat a 06 80 630 152-es ingyenes telefonszámon szívesen válaszol minden kérdésre.