Szerszámüzem - gyártásközi minőség-ellenőr

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk szerszámüzemébe, minőségellenőrzési területére keresünk gyártásközi minőségellenőr munkatársat.

Feladat:

  • A gyártott alkatrészek alak és méret ellenőrzése, mérések dokumentálása,
  • A nem megfelelő alkatrészek kiszűrése,
  • A dokumentációval nem rendelkező alkatrészek teljeskörű mérése javítás, újra gyártás céljából,
  • Gyártásközi minőség-ellenőrzés elvégzése a következő művelet előtt,
  • Gyártás befejeződésekor ellenőrző mérés,
  • Nem megfelelő alkatrészek felülvizsgálata, utóellenőrzések végrehajtása,
  • Mérőeszközök állapotának ellenőrzése, kalibrációjának követése-ellenőrzése, mérőeszközök kiadása,
  • mérési dokumentáció elkészítése.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Méréstechnikai ismeretek,
  • Legalább középfokú műszaki végzettség,
  • Gépiparban használatos alapvető mérőeszközök gyakorlatias használata,
  • Koordináta mérőgép és a hozzá tartozó szoftver használatában szerzett tapasztalat,
  • 3d-s modell alapú mérés.

Előnyt jelent:

  • Technikusi végzettség,
  • Bármilyen 3d-s modell alapú mérőszoftver ismerete,
  • Power Inspect ismerete,
  • Valamilyen CAD szoftver ismeret,
  • Fröccsöntő szerszámok gyártásában szerzett mérési tapasztalat.

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat alkatrész gyártásban, minőségellenőrzési területen.

Munkarend:

  • egy műszakos munkarend.

Amit kínálunk:

  • Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok),
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft,
  • Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya),
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás.

Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park.

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Jelentkezni önéletrajz beküldésével az allas@kerox.net email címen lehetséges.

A tárgyban kérjük megjelölni: "Szerszámüzem – Gyártásközi minőségellenőr"