Számviteli munkatárs

A magyar tulajdonú Kerox Kft. a világ egyik vezető csaptelep-alkatrész gyártója. Termékeinket az összes kontinens vezető csaptelep gyártói használják több, mint 20 éve.700 fős csapattal, igényes munkakörnyezetben, a minőségi gyártás mellett elkötelezett vezetőkkel, kiszámítható munkáltatóként keressük jövőbeli munkatársainkat. Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünkre munkatársat keresünk számviteli munkatárs munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

    • bejövő belföldi „pénzügyes”, illetve belföldi és külföldi készletes szállítói számlák alaki ellenőrzése, kontírozása és könyvelése,
    • szállítói folyószámlák egyeztetése,
    • főkönyvi és analitikus könyvelés,
    • időbeli elhatárolásokkal kapcsolatos könyvelési feladatok elvégzése,
    • év végi zárlati munkákban való aktív közreműködés,
    • külső és belső adatszolgáltatás (pl.: KSH, stb.),
    • kimenő számlák, illetve bank kivonatok rögzítése/könyvelése,
    • irattározás, archiválás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • legalább középfokú szakmai végzettség,
    • mérlegképes könyvelői végzettség,
    • minimum 3-5 év szakmai tapasztalat,
    • Magyar Számviteli- és Adó törvények naprakész és alapos ismerete,
    • az MsOffice megbízható használata – különös tekintettel az Excel használatára,
    • proaktív, csapatjátékos személyiség, emellett képesség az önálló munkavégzésre,
    • pontos, precíz munkavégzés, alaposság, határidők betartása,
    • monotonitástűrés,
    • nem igényel nyelvtudást.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • ProAlpha integrált vállalatirányítási szoftver ismerete

Amit kínálunk:

    • hosszú távú és stabil munkalehetőség,
    • modern munkakörnyezet,
    • versenyképes juttatás, SZÉP kártya, munkába járás támogatása,
    • képzéseken való részvétel rendszeres biztosítása.
    • Érdről és Budapestről a Volánbusz Zrt. járataival való könnyű elérhetőség.

Munkavégzés helye:

2038 Sóskút, Kerox utca 1.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél és bérigény megküldésével lehetséges az allas@kerox.net e-mail címen.