Műszaki menedzser

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünkre műszaki területen több éves szakmai gyakorlatot szerzett és projektvezetésben jártas munkatársat keresünk ügyvezetői műszaki titkár munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktív részvétel a gyártási/szerelési folyamatokra érvényes mindenkori szabályozók továbbfejlesztésében.
  • Az ügyvezető közvetlen munkatársaként a kiemelt feladatok folyamatos monitorozása, elmaradások, csúszások okainak feltárása azok elhárítása/megoldása.
  • Anyagvizsgálatok a kerámiák és azok alapanyagai vonatkozásában.
  • A kerámia technológiák fejlesztésével kapcsolatos tevékenységek koordinációja, monitorozása.
  • A kerámiák ellenőrzésével kapcsolatos méréstechnikai és/vagy mérésgyakorisági korlátok feltárása.
  • A technológia fejlesztés lehetőségeinek innovatív feltárása – a költséghatékonyság és észszerűség szem előtt tartásával.
  • A fenti folyamatok dokumentációja.

Elvásárok:

  • Vegyész/gépész/anyagmérnök végzettség.
  • Projektvezetői tapasztalat.
  • Minimum 7 év termelővállalatnál szerzett tapasztalat.
  • LEAN ismeret.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • Jó kommunikációs készségek.
  • Folyamat- és rendszerszemléletű hozzáállás.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Változatos feladatok;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes javadalmazás.

Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Sóskúti Ipari Park.

Budapest Etele térről a 724-es Volán busz járat a gyárépület előtt áll meg.

Jelentkezni fényképes önéletrajz és a bérigényt is tartalmazó motivációs levél beküldésével az allas@kerox.net email címen lehetséges.

A tárgyban kérjük megjelölni: Ügyvezetői műszaki titkár.