MIR technikus

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk szaniter termosztátokat gyártó üzemébe keresünk MIR technikus munkatársat.

 Feladatok, munkák:

Minősítési eljárások elvégzése, jegyzőkönyvezése, gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések felügyelete és dokumentálása számítógépen, végellenőrzési feladatok elvégzése valamint termék fejlesztéshez kötődő kísérletekben való közreműködés.

Speciális feladatok:

  • töltet anyag minősítések
  • viasz minősítések
  • ellenőrzési dokumentumok töltése (gyártási sarzsonként)
  • ellenőrző mérések elvégzése és értékelése (gyártás folyamán)
  • késztermékek kiszállításra való felkészítése, összeállítása: csomagolás, címkézés, dokumentumok csatolása vevői specifikációnak megfelelően
  • nem megfelelő termékek javítása (ha ez lehetséges)
  • mérőeszköznyilvántartás kezelése
  • kísérőcímkék, műszaknaplók nyomtatása az üzemi dolgozók számára
  • karbantartási igények küldése elektronikus formában
  • raktári kivét igények küldése (email-en)
  • alkatrész kivétek átvétele
  • termosztát karakterisztika mérések elvégzése kísérletekhez, mintákhoz
  • kísérleti töltet anyagok keverése utasítás szerint
  • minta termosztátok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki irányú, középszintű tanulmányi végzettség
  • alap szintű számítógépes ismeret (Microsoft Windows), Microsoft Excel alap szintű ismerete
  • precíz, pontos munkavégzés

Munkarend:

  • egyműszakos munkarend hétfőtől péntekig, jelenleg 4 havi munkaidőkeretben
  • jelenleg 3 műszakban: délelőtt: 5:55-14:25,
  • napi 8 órás teljes munkaidő

Amit kínálunk:

  • jelenléti jutalom (átlagosan 31.500-35.200 Ft /hó túlóra nélküli alapösszeg)
  • munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok)
  • munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • béren kívüli juttatás (SZÉP kártya)
  • hosszútávú, stabil bejelentett állás

Munkavégzés helye:

Sóskúti Ipari Park, Pest megye déli vonzáskörzete.

2038, Sóskút, Kerox utca 1.

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Emailben: Jelentkezni szakmai önéletrajz megküldésével az alábbi email címen lehetséges: allas@kerox.net Tárgyban kérjük megjelölni: „MIR technikus”.

Telefonon érdeklődhet: 06 80 630 152 (ingyenesen hívható) vagy 06 30 193 63 42.