MIR – gépbeállító műszerész (elektronikai)

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk minőségellenőrzési területére, minősítő automata gépek üzemeltetésére, megelőző karbantartására keresünk gépbeállító műszerész munkatársat.

Feladat:
Automata minősítő automaták üzemvitelének biztosítása (átállás, javítás, megelőző karbantartási tevékenységek)
Egyszerűbb gépfejlesztések támogatása (pl. pneumatikus- mechanikus módosítások mérnökségi útmutatással)
Napi műszaki események pontos dokumentálása
Proaktív hozzáállás a gépmegbízhatóság- és a termelékenység fejlesztése érdekében

A munkakör betöltéséhez szükséges:
Releváns műszaki végzettség (Középfokú)
Automata gyártógép üzemeltetésben szerzett tapasztalat
Vezérlések alapfokú ismerete
Analitikus gondolkodás a hatásos mechanikai beállításokhoz
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:
Elvégzett pneumatika tanfolyam
Fanuc robotok alapszintű kezelésének készsége

Munkarend:
3 műszakos, többműszakos munkarend– jelenleg 4 havi munkaidő keretben
(délelőtt-éjszaka-délutános heti váltásban)

Amit kínálunk:
Kategóriabesorolás szerinti bruttó alapbér + műszak- és túlórapótlékok
Jelenléti juttatás

Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok)

Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya)
Hosszútávú, stabil bejelentett állás

Munkavégzés helye:

Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park
(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Jelentkezni önéletrajz beküldésével az allas@kerox.net email címen lehetséges.
A tárgyban kérjük megjelölni: "MIR – gépbeállító műszerész"