Kemence kezelő, tálcázó

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért.
Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk présüzemi gyáregységébe keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Alagút kemence kezelése
  • Préselt kerámia tokok izzításra való előkészítése, és izzítás utáni tálcázása
  • Munkalapok, kísérőcímkék vezetése

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Alapvető matematikai műveltek magabiztos ismerete
  • Monotonitástűrés, állóképesség
  • Előny, de nem feltétel: termelésben szerzett hasonló tapasztalat

Munkaidő:

  • Folyamatos műszakos munkarend hétfőtől péntekig, 4 havi munkaidőkeretben
  • nappal: 06:00 - 18:00,
  • éjszaka 18:00- 06:00
  • Napi 12 órás teljes munkaidőben (Munkarend: 1 nappal, 1 éjszaka, 2 szabadnap forgásban)

Amit kínálunk:

  • Jelenléti jutalom (átlagosan 31.500-35.200 Ft /hó túlóra nélküli alapösszeg)
  • Teljesítmény jutalom
  • Folyamatos üzemi pótlék
  • Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok)
  • Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft
  • Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya)
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás

Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park.
(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Jelentkezni önéletrajz beküldésével az allas@kerox.net email címen lehetséges.

A tárgyban kérjük megjelölni: "kemencekezelő, tálcázó"

Telefonos érdeklődés/jelentkezés: A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse Temesvári Tamás kollégánkat a 06 80 630 152-es ingyenes telefonszámon, szívesen válaszol minden kérdésre.