Karbantartó lakatos

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Műszaki igazgatóságunk karbantartási csapatába keresünk Karbantartó lakatos munkatársat.

Feladatok:

  • termelő gépek mechanikus karbantartása, javítása
  • gépegységek és cserealkatrészek javítása, felújítása
  • termelő gépek TPM karbantartásában való aktív részvétel
  • gépek rendeltetésszerű működésének biztosítása
  • esetleges gépi meghibásodások gyors szakszerű javítása
  • gépek, gépegységek és a munkaterület tisztán tartása
  • munkájához kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • hegesztési ismeretek, gyakorlat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség, tapasztalat előny (karbantartó-lakatos, géplakatos, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő)
  • pneumatika, hidraulika ismeretek, hibakeresés, és javítási gyakorlat
  • gépészeti csapágy szerelési ismeretek
  • műszaki beállítottság, önállóság
  • önálló pontos munkavégzés, megbízható egyéniség

Amit kínálunk:

  • egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere,
  • hosszú távú biztos munkahely
  • munkába járás támogatása
  • SZÉP kártya juttatás
  • biztos jövedelem
  • igény esetén szállást biztosítunk munkásszállón történő elhelyezéssel
  • többműszakos munkarend

Munkavégzés helye:

  • 2038, SÓSKÚT KEROX utca 1. – Sóskúti Ipari Park
  • (Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Önéletrajzát kérjük erre az email címre küldje el: allas@kerox.net

Telefonos érdeklődés/jelentkezés:

A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse Temesvári Tamás kollégánkat a 06 80 630 152-es ingyenes telefonszámon, szívesen válaszol minden kérdésre