Karbantartó lakatos

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Műszaki igazgatóságunk karbantartási csapatába keresünk munkatársat
munkakörben

Feladatok:

termelő gépek mechanikus karbantartása, javítása

gépegységek és cserealkatrészek javítása, felújítása

termelő gépek TPM karbantartásában való aktív részvétel

gépek rendeltetésszerű működésének biztosítása

esetleges gépi meghibásodások gyors szakszerű javítása

gépek, gépegységek és a munkaterület tisztán tartása

munkájához kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Előny:

hasonló területen szerzett tapasztalat

hegesztési ismeretek, gyakorlat

Az álláshoz tartozó elvárások:

szakirányú végzettség, tapasztalat előny (karbantartó-lakatos, géplakatos, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő)

pneumatika, hidraulika ismeretek, hibakeresés, és javítási gyakorlat

gépészeti csapágy szerelési ismeretek

műszaki beállítottság, önállóság

önálló pontos munkavégzés, megbízható egyéniség

Amit kínálunk:

egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere

hosszú távú biztos munkahely

munkába járás támogatása

SZÉP kártya juttatás

biztos jövedelem

igény esetén szállást biztosítunk munkásszállón történő elhelyezéssel

többműszakos munkarend

Munkavégzés helye:

2038, SÓSKÚT KEROX utca 1. – Sóskúti Ipari Park

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Önéletrajzát kérjük az allas@kerox.net email címre küldje el.

Telefonos érdeklődés/jelentkezés:

Temesvári Tamásnál: 06 80 630 152 (ingyenesen hívható) 06 30 193 6342.

A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse Temesvári Tamás kollégánkat, szívesen válaszol minden kérdésre.