Gépi kartusszerelő

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk kartus összeszerelő üzemébe keresünk munkatársat.

Feladatok:

Kartus (végtermék) összeszerelő automaták kiszolgálása a folyamatos működés érdekében

Legyártott alkatrészek folyamatos töltése

Automaták üzemi ideje során fellépő kisebb fennakadások manuális korrigálása

Vizuális ellenőrzés, selejt leválogatása a meghatározott minőségi kritériumoknak megfelelően

Eltérések, rendellenességek jelentése a csoportvezetők és a műszerészek felé

Munkalapok, kísérőcímkék dokumentálása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

Minimum 8 általános iskolai végzettség

Büntetlen előélet

Pontosság, kézügyesség, alaposság

Monotonitás tűrés, állóképesség

Előny, de nem feltétel: termelésben szerzett hasonló tapasztalat

Amit kínálunk:

Jelenléti jutalom

Teljesítmény jutalom

Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok)

Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft

Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya)

Hosszútávú, stabil bejelentett állás

A betanulást és a napi munkát csoportvezetők segítik minden műszakban

Munkavégzés helye:

Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park
(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Jelentkezni önéletrajz beküldésével az allas@kerox.net email címen lehetséges.

A tárgyban kérjük megjelölni: "gépi kartusszerelő".

Telefonos érdeklődés/jelentkezés:

A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse Temesvári Tamás kollégánkat a 06 80 630 152-es ingyenes telefonszámon, szívesen válaszol minden kérdésre.