Gépbeállító

A Kerox a világ egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő, exportra gyártó ipari kerámiát előállító cége. Munkavállalóink hosszú távra tervezhetnek, modern környezetben, stabil fizetésért.

Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk présüzemébe, présgépek üzemeltetésére, megelőző karbantartására keresünk gépbeállító munkatársat.

Feladatok:

  • Présgépek üzemvitelének biztosítása (átállás, esetenként javítás, megelőző karbantartási tevékenységek)
  • Szerszámcsere, szerszámbeállítás
  • Napi műszaki események pontos dokumentálása
  • Szerszámpróbák végzése
  • Gyártás indítás
  • A termelés technológiai és gyártóeszköz problémáinak megoldása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Releváns műszaki végzettség (Középfokú, preferáltan gépész)
  • Automata gyártógép üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

Munkaidő:

  • Többműszakos munkarend hétfőtől péntekig, 4 havi munkaidőkeretben
  • Jelenleg 3 műszakban: délelőtt: 06:00 -14:00, délután: 14:00 - 22:00, éjszaka 22:00- 06:00 heti váltásban
  • Napi 8 órás teljes munkaidőben

Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park.
(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Jelentkezni önéletrajz beküldésével az allas@kerox.net email címen lehetséges.

A tárgyban kérjük megjelölni: "Présüzem - gépbeállító".

Telefonos érdeklődés/jelentkezés:

A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse Temesvári Tamás kollégánkat a 06 80 630 152-es ingyenes telefonszámon, szívesen válaszol minden kérdésre.