Épületgépész technikus

A cégcsoportunk tulajdonában lévő ingatlanok (irodaházak, lakóingatlanok, egyéb tevékenységű létesítmények stb.) napi üzemeltetési feladatinak ellátásához, szervezéséhez keresünk teljes munkaidős, kreatív, önálló feladatok megoldására képes munkatársat Technikus munkakörbe.

Feladatok:

  • Az adott létesítmények általános üzemeltetésében való közreműködés;
  • A karbantartások és javítások koordinálása, nyomon követése, ellenőrzése, a javítási-, karbantartási munkák átvétele;
  • Időszakos és eseti szervizeltetések, javítások menedzselése;
  • Eseti-, rendkívüli műszaki hibák soron kívüli elháríttatása, az elhárításban való közreműködés;
  • Kisebb, az üzemeltetéshez tartozó alkatrészek, elemek beszerzésének menedzselése;
  • Folyamatos kapcsolattartás a kijelölt szakemberekkel, vállalkozásokkal;
  • Rendszeres kommunikáció és kapcsolattartás a kollégákkal.

Elvárások:

  • Középfokú-, technikusi végzettség;
  • Épületgépészeti- épület üzemtechnikai berendezések műszaki ismerete;
  • Gépek, berendezések üzemeltetési tapasztalata;
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés;
  • Rugalmasság, megbízhatóság, precizitás;
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség;
  • Jó konfliktuskezelő és együttműködő készség;
  • Határozott fellépés.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil vállalati háttér;
  • Változatos munkakörnyezet és feladatok;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes javadalmazás.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Üzemeltetés
  • Projektmenedzsment
  • Épületgépészet
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az allas@kerox.net email címre küldje.