Automata szerelőüzemi gépbeállító műszerész

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Megnövekedett megrendelésállomány miatti létszámbővítés kapcsán:
Szaniter termék összeszerelő terület automata gépeinek üzemeltetését, megelőző karbantartását végző gépbeállító csapatba, munkatársat keresünk Automata szerelőüzemi gépbeállító műszerész pozícióba.

Feladat:
Automata minősítő automaták üzemvitelének biztosítása (átállás, javítás, megelőző karbantartási tevékenységek)
Egyszerűbb gépfejlesztések támogatása (pl. pneumatikus- mechanikus módosítások mérnökségi útmutatással)
Napi műszaki események pontos dokumentálása
Proaktív hozzáállás a gépmegbízhatóság- és a termelékenység fejlesztése érdekében

A munkakör betöltéséhez szükséges:
Releváns műszaki végzettség (Középfokú)
Automata gyártógép üzemeltetésben szerzett tapasztalat
Vezérlések alapfokú ismerete
Analitikus gondolkodás a hatásos mechanikai beállításokhoz
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:
Elvégzett pneumatika tanfolyam
Fanuc robotok alapszintű kezelésének készsége

Munkarend:
3 műszakos, többműszakos munkarend– jelenleg 4 havi munkaidőkeretben
(délelőtt-éjszaka-délutános heti váltásban)

Amit kínálunk:
Kategóriabesorolás szerinti bruttó alapbér + műszak- és túlórapótlékok
Jelenléti juttatás

Munkába járás támogatása (100% bérlettámogatás vagy céges buszjáratok)

Munkatárs ajánlási program: nettó 200.000 Ft

Béren kívüli juttatás

Hosszútávú, stabil bejelentett állás

Munkavégzés helye:

Pest megye, Budapest déli vonzáskörzete, Sóskúti Ipari Park
(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Jelentkezni önéletrajz beküldésével az allas@kerox.net email címen lehetséges.

A tárgyban kérjük megjelölni: "Automata szerelőüzemi gépbeállító műszerész"