Átvételi minőségellenőr

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk minőségirányítási területére keresünk munkatársat Átvételi minőségellenőr munkakörbe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

vásárolt és gyártott alkatrészek mintavételezése,

a minősítéshez szükséges mérések, vizsgálatok, illetve próbaszerelések elvégzése,

a minősítési tevékenység eredményeinek dokumentálása, számszerűsített visszacsatolása, adminisztrációja,

a nem megfelelő és reklamáció alatt levő alkatrészek nyomon követése

koordináta mérőgéppel végzett geometriai mérések

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

legalább középfokú végzettség,

műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek,

felhasználói szintű számítógép kezelői (MsOffice – preferáltan MS Excel) tudás,

igényesség,

precizitás, pontosság,

flexibilitás és önállóság,

megbízható, igényes és lelkiismeretes munkavégzés.

Előnyt jelent: koordináta mérőgép alkatrész specifikus programozásban szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere,

egyműszakos normál munkarend (hétfőtől péntekig 6:00-14:30)

versenyképes juttatás

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

Munkavégzés helye:

Sóskúti Ipari Park, pest megye déli vonzáskörzete

2038, Sóskút, Kerox utca 1.

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Emailben: Jelentkezni szakmai önéletrajz megküldésével az alábbi email címen lehetséges: allas@kerox.net Tárgyban kérjük megjelölni: „Átvételi minőségellenőr”.

Telefonon érdeklődhet: 06 80 630 152 (ingyenesen hívható) vagy 06 30 193 63 42.