Átvételi minőségellenőr

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk minőségirányítási területére keresünk munkatársat a fenti munkakörbe:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • vásárolt és gyártott alkatrészek mintavételezése,
  • a minősítéshez szükséges mérések, vizsgálatok, illetve próbaszerelések elvégzése,
  • a minősítési tevékenység eredményeinek dokumentálása, számszerűsített visszacsatolása, adminisztrációja,
  • a nem megfelelő és reklamáció alatt levő alkatrészek nyomon követése,
  • koordináta mérőgéppel végzett geometriai mérések,

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • legalább középfokú végzettség,
  • műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek,
  • felhasználói szintű számítógép kezelői (MsOffice – preferáltan MS Excel) tudás,
  • igényesség,
  • precizitás, pontosság,
  • flexibilitás és önállóság,
  • megbízható, igényes és lelkiismeretes munkavégzés,
  • előnyt jelent: koordináta mérőgép alkatrész specifikus programozásban szerzett tapasztalat,

AMIT KÍNÁLUNK:

  • egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere,
  • egyműszakos normál munkarend (hétfőtől péntekig 6:00-14:30),
  • versenyképes juttatás,

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

Munkavégzés helye:

Sóskúti Ipari Park, pest megye déli vonzáskörzete

2038, Sóskút, Kerox utca 1.

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Emailben: Jelentkezni szakmai önéletrajz megküldésével az alábbi email címen lehetséges: allas@kerox.net Tárgyban kérjük megjelölni: „Átvételi minőségellenőr”.

Telefonon érdeklődhet: 06 80 630 152 (ingyenesen hívható) vagy 06 30 193 63 42