3D méréstechnikus

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk minőségirányítási területére keresünk munkatársat a fenti munkakörbe:
3D méréstechnikus.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • ATOS Core 5M Professional Line mérőrendszer üzemeltetése,
  • gyártott alkatrészek, termékek, és szerszám – elemek mérése, kiértékelése,
  • minőségellenőrzési, minőségirányítási és fejlesztési tevékenységekhez tartozó folyamatok támogatása mérésekkel és azok kiértékelésével,
  • elemzések és döntés előkészítő jelentések készítése a mért alkatrészek minőségéről,
  • a mérési, vizsgálati, elemző tevékenységek eredményeinek dokumentálása, számszerűsített visszacsatolása, adminisztrációja,
  • biztosítani az elvégeztt mérésekhez kapcsolódó dokumentációk megfelelőségét, elérhetőségét, áttekinthetőségét, nyilvántartását és archiválását,
  • a műanyagüzemi minőségellenőrök által használt mérések– technikák fejlesztése,
  • esetenként tematikára vonatkozó, döntés előkészítő jellegű mérések és elemzések készítése,
  • 5S fenntartása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • legalább középfokú végzettség,
  • műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek,
  • méréstechnikában szerzett tapasztalat,
  • műszaki rajz – technikával kapcsolatos számítógépes ismeretek,
  • angol nyelvismeret rajzolvasási, programhasználati és eszköz – üzemeltetési szinten,
  • gyakorlott számítógépkezelői tudás.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere,
  • egyműszakos normál munkarend,
  • versenyképes juttatás.

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

Munkavégzés helye:

Sóskúti Ipari Park, Pest megye déli vonzáskörzete

2038, Sóskút, Kerox utca 1.

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Emailben: Jelentkezni szakmai önéletrajz megküldésével az alábbi email címen lehetséges: allas@kerox.net Tárgyban kérjük megjelölni: „3D méréstechnikus”.